Leica Infinity

Leica Infinity

Ölçüm verilerini yönetmek ve işlemek için ofis yazılımı

Leica Infinity Arazi Yazılımı

Araziyi ofise bağlar

 

Leica Infinity, profesyonel ölçümde kullanıcıya yardımcı arazi yazılımıdır. Yeni projelerin ölçümünde de inşaat ölçüm dosyalarına veri hazırlarken de Infinity iş akışınızı destekler. Raporlamadan veri alma/çıkartmaya kadar her türlü işlem şeffaf ve daha etkilidir.

 

Projeniz için yeni bakış açıları
Arazi yazılımında yeni bir boyutu keşfedin. Infinity ile karmaşık verileri mutlak prezisyonla işleyin ve 3B veri işleme dünyasına kolaylıkla erişin. Net biçimde düzenlenmiş arayüz ve 3B harita görünümlerinin sezgisel kullanımı ile daha hızlı düzenleme yaparken daha hızlı karar verin. Arazide kaydedilen 3B veriler, çoklu taramalar bile olsa, artık masaüstünüzde görüntülenebilir ve diğer ölçüm sonuçlarıyla entegre edilebilir.  

Başka kontrole gerek yok 
Özellikle de karmaşık projelerde sorunsuz ve hızlı iş tamamlanması sayesinde paradan ve zamandan tasarruf edin. Infinity, toplanmış olan tüm ham verilere dilediğiniz zaman anında ulaşmanızı sağlayacak biçimde dizayn edilmiştir.  Sadece birkaç tıklama ile artık işlenen veya arşivlenen verilere ve ölçüm sonuçlarına karşı bunları birleştirebilir ve çapraz kontrolünü yapabilirsiniz. Yanıt süreleri ve kararlar çok daha hızlı olacaktır ve ölçüm ekibiniz arazide veri aktarımlarıyla güncel kaldığı için proje etkinliği açısından seviye atlayacaksınız.

Sonuçlarınızı rapor haline dönüştürün ve arşivleyin 
Ölçüm işiniz ne kadar karmaşık ve kapsamlı olursa olsun, projenin durumundan haberdar olmak önemlidir. Ham veri yapılarına ulaşarak işlenmiş olan verileri ve kalan işi kolaylıkla saptayın. Projeniz ne kadar uzun sürerse sürsün Infinity, bireysel adımlar ve nihai sonuçların raporunu almanız ve dokümana dökmeniz için gerekli tüm araçları sağlar.  Tüm veriler, işlenen sonuçlar ve teslim edilebilrler tamamen projenin içine dahil edilir ve bu verilere dilediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Dünyayı yeni bir biçimde tecrübe din

* Leica Infinity ilk kez olarak hızlı karar vermeye imkan verir.

* Yüksek pformanslı cihazlarınız için kusursuz bir partnerdir. Bilgisayara kusursuz veri aktarımı ve çoklu bakış açılarından 3B görüntüler sağlar.

* Merkezi çalışma alanında 3B harita görünümü sağlar.

* Modern kullanıcı arayüzüne sahiptir ve tüm modüllerde çalışır

TPS, GNSS , görüntüler, taramalar ve daha fazlası:
Bir arazi projesindeki pek çok farklı veri türü bir araya gelir: CAD, XML, SHP ve daha fazlası. Infinity, hiçbir veri kaybı olmaksızın ve sorunsuzca tüm bu verileri düzxenler, arşivler ve çıkartır. Sadece farklı cihazlardan gelen veriler değil, aynı zamanda farklı şantiyelerden ve ölçüm ekiplerinden gelen veriler de Infinity’de kullanılabilir.

Kolaylaştırılmış, otomatik ve genişletilmiş iş akışları açısından ve tüm projenin daha hızlı ele alınmasında Infinity fark yaratır ve her türlü iş alanından gelen tüm verileri şeffaf biçimde işler.